Jei įsigydami šiltnamį, Jūs svarstote kaip optimaliai išnaudoti šiltnamio erdvę, mėgautis savo laiku, praleidžiamu jame bei užauginti maksimalų ir kokybišką derlių , tai kartu su šiltnamiu siūlome įsigyti įvairiausių priedų, palengvinsiančių darbą jame:

  • Automatines stoglangių atvėrimo/užvėrimo sklendes;
  • Automatines laistymo ir drėkinimo sistemas;
  • Specialias lentynas ir staliukus;
  • Augalų parišimo priemones;
  • Papildomus langus, duris;
  • Lipdukus stiklo plokštumoms ;

Šildymo įrenginius ir  kita

Kokia lietuvio sodyba be „šilto namo“? Dauguma šeimų neįsivaizduoja savo stalo be savame šiltnamyje išaugintų ankstyvo pavasario ar vasaros daržovių – ridikėlių, salotų, agurkų, pomidorų ar paprikų.

Siūlome išskirtinės kokybės Aluvilla  prekių ženklais pažymėtus Ventus, Magna, Juna, Murus, Victoria, Tropi ka. Tai ne tik šiltnamis Jūsų auginamoms daržovėms, bet ir gražus statinys Jūsų kieme. Tokį statinį galima panaudoti ir kaip oranžeriją, ir kaip verandą ar baseino uždangą, ar net voljerą arba paprasčiausią malkinę.

Aluvilla šiltnamiai pasižymi ypatingai tvirta aliuminio konstrukcija. Jie gali būti dengiami  10 mm storio UV atsparia kanalinio polikarbonato danga su No Drop padengimu arba 4 mm storio saugiu grūdintu stiklu. Šiltnamis komplektuo jamas su tvirtu ir ilgaamžiu pamatėliu iš uždaro tipo aliuminio profilio bei aukšta šonine sienele iki 181 cm (yra galimybė papildomai šiltnamį paaukštinti iki 211 cm),  su integruotais vandens ir kondensato latakais, lietvamzdžiais, gerą vėdinimą užtikrinančiais dideliais stoglangiais (73×82 cm).

„ Ventus“  – populiariausias Aluvilla prekės ženklo klasikinis hoby tipo šiltnamis, kuris puikiai tiks ne tik augalams, bet ir Jūsų laisvalaikio erdvei. Jo naudojimo paskirtį Jūs lengvai keisite, atsižvelgiant į metų laiką.

„Magna“ – padidintas „Ventus“ modelio šiltnamis, platus ir aukštas su papildomai sutvirtintu stogu, puikiai tiks auginti augalus, kuriems reikia daugiau erdvės.

„Victoria“ – tipiškas angliško stiliaus šiltnamis yra montuojamas ant mūrinės sienelės su siauresniais, nei įprasta, stiklo lakštais (lakšto plotis – 36 cm, jo šoninė sienelė yra 212 cm aukščio, įskaitant 43 cm ar 83 cm aukščio mūrinį pagrindą), priekinėje dalyje montuojamos tvirtos varstomos durys (73×202 cm) su įleidžiama nerūdijančio plieno spynele.

„Tropika“– rinkitės šį modelį jei reikia ypač šilto šiltnamio, nes dangai naudojamas 14 mm storio stiklo paketas arba 16 mm storio polikarbonato danga.

Jeigu Jūsų sode ribota erdvė, tai geras sprendimas įsigyti šiltnamį „Murus“, kuris montuojamas prie namo ar kito statinio sienos. Šiuo atveju įsigysite daugiafunkcinį statinį, kuris galėsi naudoti ne tik kaip šiltnamį, bet ir kaip verandą, namų prieangį, net sandėliuką ar malkinę žiemos laikotarpiu.